Опубліковано

XVII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ відбудеться 20 – 23 листопада 2018 у Міжнародному виставковому центрі Києва

Міжнародний промисловий форум – 2018 — головна подія машинобудівної галузі України.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:

– Металообробка (металообробні технології, обладнання)

– УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)

– УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)

– УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)

– Гідравліка. Пневматика

– Підшипники

– УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва)

– Підйомно‑транспортне, складське обладнання

– Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)

– Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Організатор:ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Контакти:
тел.: (044) 201-11-65, 201-11-58
e-mail: lilia@iec-expo.com.ua, alexk@iec-expo.com.ua

Опубліковано Залишити коментар

У листопаді в столиці відбудеться Інвестиційний форум міста Києва-2018

27 листопада у КВЦ «Парковий» відбудеться щорічний Інвестиційний форум міста Києва: Your way to innovations, який збере новаторів, винахідників у науці та бізнесі. За три роки існування Інвестиційний форум вже став масштабною платформою для спільних проектів міської влади, бізнес-спільноти та громадського сектору.

Головною темою цьогорічної зустрічі стане тема інновацій. Учасники об’єднаються заради майбутнього розвитку та залучення інвестицій на потреби міста в наступних питаннях:

 • Екосистема інновацій: освіта – наука – бізнес. Комерціалізація інновацій та трансфер технологій.
 • Що пропонує місто новаторам та винахідникам? Державні та муніципальні програми в Україні.
 • Фінансові інструменти для інновацій: що пропонує комерційний сектор? Ризики та вигоди для інвестора.
 • Інвестиції в інновації очима інвестора.
 • Made in UA: кейси родом з України.

Цього року тематичні секції фокусуватимуться на ІТ, software/hardware/R&D центрах, інноваціях у фінансових технологіях, інноваціях у медицині та фармакології.

Серед спікерів Інвестиційного форуму Києва-2018:

 • Віталій Кличко, Київський міський голова;
 • Оксана Маркарова, в.о. міністра фінансів України;
 • Юлія Ковалів, голова Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України;
 • Володимир Ставнюк, голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи;
 • Андрій Гундер, президент Американської торгової палати в Україні;
 • Маріус Парешчюс, президент ІСТ кластерів Литви;
 • Олександр Нестеренко, СЕО компанії ARTKB;
 • Дмитро Овчаренко, СЕО компанії Alcor;
 • Кіра Рудик, СОО компанія Ring;
 • Віталій Чернюк, директорат інновацій та трансферу технологій, керівник експертної групи з питань комунікацій та стратегічного планування, Міністерство освіти і науки України.

 

Довідково.

Інвестиційний форум міста Києва-2017 зібрав 650 представників бізнесу, інвестиційної спільноти, дипломатів, представників центральних і місцевих органів влади, міжнародних фінансових установ та засобів масової інформації з 19 країн, серед яких: Австрія, Канада, Хорватія, Данія, Франція, Грузія, Норвегія, Швейцарія, Туреччина, США, Німеччина, Великобританія та інші.

Опубліковано Залишити коментар

КМДА оголошує конкурс із залучення інвестора до реалізації проекту

Конкурс проводиться Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 № 528/1189 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами), розпоряджень Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 № 1403 «Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами) та від 02.06.2017 № 652 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту в м. Києві».
Об’єктом інвестування є мережа із 9 станцій прокату каяків, каное та іншого спорядження для водних видів спорту, які будуть розташовані у Дніпровському, Деснянському, Дарницькому, Голосіївському та Оболонському районах. Орієнтовний бюджет проекту – 10 560 000,00 грн.
Інвестор зобов’язується, окрім створення Об’єкта інвестування, виконати роботи із благоустрою території навколо станцій, а саме встановити лави для відпочинку, урни для сміття та виличні ліхтарі на суму не менше 231 090,00 грн.
Переможець конкурсу (Інвестор) визначається рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів. Основним критерієм визначення переможця конкурсу є найкраща пропозиція щодо розміру внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.
Конкурсна документація учасникам конкурсу видається за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 620, тел. 202-76-78, 202-79-34 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00) протягом 30 (тридцяти) днів з дня оголошення конкурсу при наявності документа, що підтверджує сплату учасником реєстраційного внеску (2 550,00 грн).
УМОВИ КОНКУРСУ

Опубліковано Залишити коментар

У Києві з’явиться нова мережа інформаційно-платіжних терміналів в закладах охорони здоров’я

Рішення щодо визначення переможця конкурсу по залученню інвестора до реалізації інвестиційного проекту «Влаштування інформаційних програмно-технічних комплексів самообслуговування (ІПТКС) та створення відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Києва» було прийнято постійно діючою конкурсною комісією по залученню інвесторів та затверджено відповідним розпорядженням Київської міської державної адміністрації.
За результатами проведеного інвестиційного конкурсу було визначено переможця – ТОВ «АВТОБАНК», яке запропонувало внесок на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста у розмірі 415 000,00 грн.
Відповідно до основних умов інвестиційного конкурсу переможець конкурсу профінансує усі витрати, пов’язані з влаштуванням ІПТКС та створенням відповідної інфраструктури для закладів охорони здоров’я комунальної форми власності у сумі 11 209 700,00 грн.
Реалізація проекту дасть можливість відслідковувати в online-режимі обсяг фінансових надходжень до закладів охорони здоров’я комунальної форми власності, зокрема коштів за платні послуги та благодійні внески. Окрім того медичні заклади зможуть суттєво економити кошти шляхом упровадження електронних лікарняних кас та приймальних відділень.

Опубліковано Залишити коментар

Київська міська державна адміністрація оголошує конкурс із залучення інвестора

Конкурс проводиться Департаментом економіки та інвестицій відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 № 528/1189 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів» та розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.02.2017 № 130 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Створення мережі перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів».
Об’єкт інвестування складається із 5 (п’яти) перехоплюючих велосипедних пунктів з прокату, обслуговування та тимчасового зберігання велосипедів розташованих у Оболонському, Деснянському, Голосіївському та Дарницькому районах м. Києва. Окрім створення Об’єкта інвестування, інвестор зобов’язується виконати роботи із благоустрою території навколо велосипедних пунктів на суму не менше 47 790,00 грн. Орієнтовна вартість створення Об’єкта інвестування – 3 723 650,28 грн.
Створення велосипедних пунктів здійснюється шляхом встановлення виключно збірно-розбірних тимчасових конструкцій, без облаштування фундаментів. Будівництво капітальних споруд на земельних ділянках заборонено. Створення Об’єкта інвестування здійснюється без завдання шкоди природним об’єктам, розташованим на земельних ділянках та прилеглій території.
Основним критерієм щодо визначення переможця конкурсу є найкраща пропозиція щодо розміру внеску на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.
Конкурсна документація учасникам конкурсу видається за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 620, тел. 202-76-78, 202-79-34 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 16.00) протягом 30 (тридцяти) днів з дня оголошення конкурсу при наявності документа, що підтверджує сплату учасником реєстраційного внеску (1 700,00 грн).
Умови конкурсу.

Опубліковано

15 червня 2018 року відбудеться VII Міжнародний архітектурний форум

15 червня у готелі Premier Palace в Києві відбудеться VII Міжнародний архітектурний форум, організатором якого виступає журнал Commercial Property.
Міжнародний архітектурний форум – щорічний В2В-захід, що об’єднує на своєму майданчику українських і зарубіжних професіоналів галузі архітектури та проектування, нерухомості, будівництва та суміжних сегментів.
З 2012 до 2017 року журнал Commercial Property успішно провів шість Міжнародних архітектурних форумів. Захід довів свою ефективність і став майданчиком для демонстрації передових тенденцій і ознайомлення з досягненнями в галузі архітектури та девелопменту, навчання та обміну досвідом, а також налагодження ділових контактів.
Програма Міжнародного архітектурного форуму включає доповіді зарубіжних і українських архітекторів, дискусії та case-марафони – короткі 5-хвилинні виступи практичної спрямованості, присвячені певній тематиці. Традиційно на завершення заходу учасники насолоджуються неформальним спілкуванням на закритій вечірці Cocktails & Conversations.
З питань придбання квитків та спонсорства:
+38 063 641 53 18
y.adeyeva@c-p.com.ua
+38 099 932 85 46
i.nasilnyeva@c-p.com.ua

Довідково.
Commercial Property є провідним виданням в області комерційної нерухомості України. Протягом 15 років професійна команда Commercial Property щомісяця надає читачам актуальну інформацію про ринок комерційної нерухомості, об’єктивні аналітичні матеріали про тенденції розвитку ринку.
Місія Форуму:
Місією Міжнародного архітектурного Форуму є поширення передової архітектурної думки серед українських професіоналів.
Завдання Форуму:
– Демонстрація передових тенденцій у сучасній архітектурі.
– Знайомство архітекторів України з їх міжнародними колегами, обмін досвідом.
– Ознайомлення професіоналів сфери нерухомості України з досягненнями архітектурної і дизайнерської майстерності, роботами українських та міжнародних архітекторів та урбаністів.
– Створення платформи для спілкування та налагодження партнерських взаємин між українськими та міжнародними компаніями.
– Створення дискусійного майданчика для обговорення тенденцій і чинників, що визначають розвиток і зміну архітектури окремих будівель і міст у цілому.

Опубліковано

Міжнародна виставка в Індонезії

За інформацією від Посольства України в Республіці Індонезія, у період з 6 по 8 липня 2018 р. у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торгівельна, туристична та інвестиційна виставка “APKASI Otonomi Expo – 2018”. Зазначена виставка є однією з наймасштабніших у сфері торгівлі, туризму, інвестицій та регіонального розвитку, під час якої учасники мають можливість ознайомитись з потенціалом провінцій Індонезії. Очікується, що у заході візьмуть участь компанії, що працюють у таких галузях: туристичній, енергетичній, гірничодобувній, промисловій, сільськогосподарській, ІТ та ін.
Запрошуємо зацікавлені вітчизняні підприємства в участі у міжнародній виставці “APKASI Otonomi Expo – 2018”.

Детальніше на офіційному сайті виставки.

Опубліковано

Заява Генерального директора КП «Київське інвестиційне агентство» Олега Містюка

Більшість тих людей, які на хвилі ентузіазму влітку 2014 року вирішили присвятити себе реформам та зайняли ключові і не тільки посади у державному та муніципальному секторах, зробили вагому роботу та задали новий формат устрою країни на принципах чесності та прозорості. Присвятивши більше року свого життя, щоб задати темп реформам, більшість із них повернулися назад у приватний сектор.

За майже чотири роки, які я присвятив муніципалітету, в країні та місті, зокрема, були змінені підходи у роботі з приватними інвесторами та міжнародними фінансовими організаціями. Зусиллями уряду та команди КМДА було виправлено фінансове становище міста – проведена реструктуризація боргу та активізовані процеси по залученню довгострокового дешевого фінансування в так необхідні для міста інфраструктурні проекти.

Місто стало відкритим для міжнародного фінансового співтовариства, були впроваджені практики щорічного звіту, оновлена стратегія міста, проведена діагностика по більш ніж 25 проектам з відповідними рекомендаціями місту щодо поліпшення своєї діяльності у багатьох секторах, за що я хотів би висловити окрему подяку урядам країн Західної Європи та США, ЄБРР та Світовому банку.

Одночасно з тривалим і не завжди легким процесом трансформації функціонування муніципалітету, хочу подякувати команді Київського інвестиційного агентства за практичне наповнення задекларованих мною, як генерального директора, принципів прозорості, чесності та відкритості для інвесторів – у вигляді 26 угод бюджетом понад 2 млрд грн., в яких інвестори вирішили стати партнерами з «оновленим» муніципалітетом. А також усім, хто підтримував ті принципи антикорупційності, які ми привнесли, працюючи на благо киян та розвиток міста, допомагаючи йому повернути свою позицію у світі.

Не в останню чергу причиною цьому став запущений новий інвестиційний процес, який ми розробили спільно з Transparency International, Фондом «Відродження», Deloitte та Ward Howell відповідно до найкращих світових практик в області public private partnership, і який забезпечив незалежний та неупереджений функціонал «внутрішнього інвестиційного банку» муніципалітету, незалежно від політичної кон’юнктури.

Подяки заслуговують ті сконсолідовані зусилля з боку КМДА, уряду та міжнародних фінансових організацій, які були докладені у підготовці великих транспортних та інфраструктурних проектів.

З управлінням ситуації та опрацюванням вище сказаного, істотно зросла інституційна спроможність та досвід молодої команди Київського інвестиційного агентства, яка прийшла зі мною у 2014 році без найменшого попереднього досвіду у державному секторі. Упевнений, що успішний приклад роботи КІА буде і надалі орієнтиром для талановитої та такої, що не боїться труднощів, молоді.

Багато речей вимагають уваги на стороні приватного сектора, особливо у сфері залучення інвестицій в успішні кейси, стратегічного партнерства з глобальним бізнесом та фінансовим співтовариством.

Настав час зробити і Україну великою! 🙂

Опубліковано

Київська міська державна адміністрація оголошує конкурс із залучення інвестора

Конкурс проводиться Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року № 528/1189, та розпорядження Київської міської державної адміністрації від 09.10.2017 № 1246 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту «Облаштування мотузкового парку на території парку «Cирецький» у Шевченківському районі».

Земельна ділянка для облаштування мотузкового парку орієнтовною площею 0,3 га розташована в південній частині парку «Сирецький» у Шевченківському районі м. Києва. Облаштування парку не потребує видалення зелених насаджень і є одним з видів екологічного або “зеленого” відпочинку населення.

Заходи, передбачені проектом розпорядження, спрямовані на поліпшення надання спортивно-розважальних послуг мешканцям Шевченківського району м. Києва, що сприятиме належному спортивному вихованню молоді та дітей міста.

Умови конкурсу