Про нас

Комунальне підприємство “Київське інвестиційне агентство” створено 25 вересня 1996 року Розпорядженням Київської міської державної адміністрації N 1015 з метою залучення інвестицій у економіку міста Києва з різних джерел фінансування для сприяння соціально-економічному розвитку з урахуванням економічних інтересів міста та інвестора.

Київське інвестиційне агентство забезпечує єдиний офіс взаємодії між владою міста та інвесторами, який надає консультаційну підтримку, здійснює контроль виконання зобов’язань та максимально прозорого інвестиційного процесу для всіх сторін.

Київське інвестиційне агентство надає підтримку з боку міста інвесторам на всіх етапах інвестиційної діяльності, розвиває партнерські стосунки з державним та приватним секторами, інвестиційними та фінансовими установами, іноземними посольствами в Україні та бізнес-асоціаціями. Впроваджена реформа скорочення терміну погоджувальних процедур для інвестиційних проектів до 90 днів забезпечує максимально швидкий та прозорий інвестиційний процес.

Ми прагнемо бути прозорими, чесними та орієнтованими на стратегічне партнерство задля регенерації та розвитку столиці України.

Діяльність підприємства та фактори ризику:

Діяльність підприємства є складовою інвестиційних процесів у місті Києві. Ми готуємо передінвестиційні пропозиції, передумови проведення конкурсів по залученню інвесторів у розвиток міста.

Загальні ризики, притаманні інвестиційному бізнесу в Україні через політичну нестабільність, економічну кризу та девальвацію національної валюти, дещо ускладнюють роботу підприємства, проте ми виконуємо покладені на нас завдання. З 2014 року було реалізовано проектів через механізм інвестиційного конкурсу з бюджетом інвестицій більш ніж 2 млрд. гривень. Переможцями інвестиційних конкурсів спрямовано понад 44 млн. гривень на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та зміцнення матеріально-технічної бази підприємств комунальної форми власності.

КП «Київське інвестиційне агентство» підпорядковане Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Адреса: вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
Директор Департаменту: Мельник Наталя Олегівна
Телефон приймальні: (044) 202 77 99